Reperi kosovar, Fero sot ka publikuar projektin e ri muzikor, shkruan rtv21.tv

“Për rrugë” mbanë titullin kënga e re e Feros që e solli në bashkëpunim me E7, dyshja kësaj kënge i realizaun edhe videoklip.

Për tekstin e kësaj kënge u kujdes Fero dhe E7, kurse, mix/masterin e bëri M.O.B. & IBO.

 

Këtë këngë Fero e publikoi pak pas dhënies së lajmit se ai është martuar me të dashuren e tij, Arbenita Ismajli./21Media