Rep-artisti i mirënjohur, Fero publikoi videoprojektin “2Pac”. të cilën e solli edhe me videoklip.

Tekstin dhe melodinë e këngës e ka bërë vet reperi, kurse për producimin është përkujdesur Qelik Lipa, shkruan rtv21.tv

Kujtojmë se, në muajin mars Fero publikoi albumin e tij “Self Loyalty”, i cili përmbanë 14 këngë. /21Media