Çifti i njohur i showbizit, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli, sot janë bërë prindër për herë të parë. Fero dhe Arbenita janë bekuar me një vajzë.

Reperi përmes një fotografie që ka postuar ka treguar edhe emrin që ia kanë vendosur vjazës së posalindur, shkruan rtv21.tv

”24.04.21 Faleminderit Allah, Princess Nina, TheBestSongIveEverMade”, ka shkruar Fero krahas fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FERO (@ferofera)

Kujtojmë që, Fero dhe Arbenita e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë më 18 shkurt të këtij viti./21Media