Fero ka disa fjalë për to

Fero ka disa fjalë për to

Rep-artisti i mirënjohur shqiptar, Fero sot e ka publikuar këngën “1 e keni”, e cila po konsiderohet si “diss” për rep-artistin Noizy.

Në një pjesë të këngës ai e përmend edhe bashkëpunimin e Noizyt me Motrat Mustafa, me të cilin ka ironizuar. Megjithëse reperi përmes një storie sqaroi gjithçka, si dhe ju kërkoi falje Motrave Mustafa, transmeton 21Media

Kënga erdhi e shoqëruar me videoklip./21Media