Futboll, Superliga, xhiroja e 9-të.-Arbëria pëson humbjën e dytë radhazi,  mundet nga Drita 0:1

Futboll, Superliga, xhiroja e 9-të.-Arbëria pëson humbjën e dytë radhazi,  mundet nga Drita 0:1

Sot janë zhvilluar dy takime të xhiros së 9-të të Superligës së Kosovës dhe janë arritur këto rezultate:

Feronikeli- Llapi 1:0 dhe

Arbëria- Drita 0:1.

Tri takime tjera do të zhvillohën të mërkurën, ciftet janë:

Drenica- Trepça 89,

Gjilani- Besa,

Ballkani- Prishtina.

Tani do të ndjekim kronikën nga dy takimet e zhvilluara sot.(Pergaditi – Bajram SHALA)./21Media