Ferrari 243,000 dollarësh shkatërrohet sa “hap e mbyll sytë”

Një Ferrari Roma krejt e re me vlerë 243,360 dollarë është shkatërruar pasi ka rënë në një bosht ashensori që ishte jashtë në Florida.
Pamjet e incidentit katastrofik u filmuan dhe u postuan në Instagramin e onlyinpalmbeachtv.
Ekipet e zjarrfikësve inspektuan dhe larguan automjetin e shtypur, i gjithë operacioni zgjati rreth katër orë./21Media

Back to top button