Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, ka shijuar mbrëmë një darkë romantike me bashkëshortin e saj, Serjoza Markov.

“Urime ditën e të dashuruarve”, ka shkruar këngëtarja krahas një fotografie në të cilën shihet duke ngre dolli me bashkëshortin.

Adelina gjithashtu ka publikuar edhe disa fotografi të cilat kanë rrëmbyer vëmendjen.

Adelina dhe Serjozha u martuan në dhjetor të vitit 2017. Në vitin 2018 ata u bekuan me një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Jon./21Media