Festë madhështore sonte në “Air Albania”

Mbrëmja e sotme do të jetë e gjitha festive, për tifozët shqiptarë të pranishëm në “Air Albania” dhe jo vetëm.

Kuqezinjtë do të festojnë pas duelit me Ishujt Faroe, kualifikimin madhështor në Evropian.

Ndërkohë së fundmi nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, FSHF, ka bërë me dije se në “Air Albania” do të jetë një mbrëmje që nuk duhet humbur.

Bashkë me lojtarët e kombëtares në stadiumin “Air Albania”, do të jenë pjesëmarrës edhe këngëtarë e valltarë të shumtë për ta bërë këtë festë edhe më madhështore.

Back to top button