Ditë e veçantë për Albionin dhe Albertinën

Ditë e veçantë për Albionin dhe Albertinën

Këngëtari i njohur, Afrim Muçiqi në muajin korrik ka martuar e tij, Albionin me Albertina Krajkovën në një ceremoni madhështore.

Dajli i Afrimit, Albioni poashtu këngëtar u martua me Albertina Krajkovën, e cila është mbesa e aktorit të ndjerë, Ibrahim Krajkova që për publikun shqiptarë ishte i njohur si Leci.

Dita e sotme për Albionin e Albertinën ishte e veçantë pasi që çifti janë kurrorëzuar, pra Albertina nga sot mbanë mbiermin Muqiqi, shkruan rtv21.tv

Këtë e ka bër të ditur, Albertina në Instagram ku ka publikaur disa fotografi.

“Kunorizimi Znj . Krajkova Muqiqi”, ka shkruar ajo poshtë fotografive.

Dasma e çifti bëri bujë të madhe në media dhe u komentua shumë nga publiku. /21Media