Sot është ditë e shënuar në familjen e këngëtares së njohur, Argjentina Ramosajt. Bashkëshorti i saj, Dukagjini ka ditëlindjen.

Me këtë rast, artistja ka zgjedhur fjalët më të mira për bashkëshortin, të cilin e ka uruar në minutat e parë të ditës së sotme.

Krahas urimit, Argjentina i ka ndarë për ndjekësit e saj edhe disa imazhe të bukura me personin e zemrës.


Ndryshe, Argjentina Ramosaj është e martuar me Dukagjin Fetahun dhe së bashku kanë një djalë./21Media