Artisti thuri fjali të bukura për personin më të dashur

Artisti thuri fjali të bukura për personin më të dashur

Në familjen e këngëtarit të mirënjohur, Blero Muharremit sot ka arsye pë festë. Nëna e këngëtarit sot ka ditëlindjen, shkruan rtv21.tv

Me rastin e datës së lindjes së personit të dashur, Blero thuri disa fjali të bukura. Ai në instagram, ku numëron 159 mijë ndjekës publikoi një fotografi, në të cilën shihet me nënën e tij.

Mam nuk e di engjujt se ku jetojn
Po diqka osht e sigurt qe 1 engjull po e lexon mesazhin tem tani.
Uroj qe tjesh mir Mam
Urime ditlindja dashuria ime”, shkroi këngëtari krahas imazhit me nënën, në të cilin po merr komente dhe pëlqime të shumta./21Media