Djali i Ermalit dhe Amit feston ditëlindjen

Djali i Ermalit dhe Amit feston ditëlindjen

Për aktorin, moderatorin e njohur nga Shqipëria, Ermal Mamaqin dhe bashkëshorten e tij, Amarda Toskën, sot është një ditë shumë e veçantë.

Djali i tyre, Joeli, feston gjashtë vjetorin e lindjes, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, Ermali ka publikuar një fotografi të djalit, teksa ka lënë këtë mbishkrim “na kapi pa një dhëmb ky gjashtë vjetori ama jemi superhappy si gjithmonë”.

 

View this post on Instagram

 

Na kapi pa 1 dhëmb ky 6 vjetori ama jemi superhappy si gjithmonë❤. Joeli

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Kujtojmë se Ermali dhe Amarda nga martesa e tyre disa vjeçare, kanë dy fëmijë, Joelin, dhe një vajzë me emrin Sia./21Media