Sugarja e shtëpisë feston ditëlindjen

Sugarja e shtëpisë feston ditëlindjen

Në familjen e deputetit Memli Krasniqi sot ka festë. Vajza e Memlit dhe Melizës, Vera, feston ditëlindjen e gjashtë. Një urim të veçantë i dedikoi babai i saj, duke i dëshiruar të gjitha të mirat, shkruan rtv21.tv

“Vera ime, urime ditelindjen e gjashte! Te dua me shume se jeten, sugarja jone.”, shkroi Memli krahas fotografisë.

Po ashtu, ata kremtuan ditëlindjen e bukuroshes, e kjo u bë e ditur nga storiet që publikoi e ëma e saj, Meliza.

Memli dhe Meliza kanë tre fëmijë./21Media