Datë e shënuar për familjen e Daut Haradinajt

Datë e shënuar për familjen e Daut Haradinajt

Sot ka arsye për të festuar në familjen e Daut Haradinajt. Djali i ish-deputetit të AAK-së, Daut Haradinajt, Davidi sot ka ditëlindjen e 9-të, shkruan rtv21.tv

Me rastin e ditëlindjes së të birit, bashkëshortja e Dautit, Lola e uroi djalin me fjalët më të mira.

Në minutat e parë të ditës së sotme, Lola publikoi dy imazhe të bukura të Davidit, me ç’rast shprehu lavdata dhe urime për të birin.

Kujtojmë që, Daut Haradinaj dhe Lola Muçaj-Haradinaj janë të martuar prej vitesh dhe së bashku kanë dy fëmijë, Davidin dhe Trojën./21Media