Torta e veçantë e Mimozës për ditëlindje

Torta e veçantë e Mimozës për ditëlindje

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Mimoza Shkodra, feston sot 35 vjetorin e lindjes, shkruan rtv21.tv

Përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, Mimoza ka falënderuar të gjithë për urimet në këtë ditë të veçantë.

“Faleminderit miq, fansa dhe familjar të mi ju dua”, ka shkruar këngëtarja krahas fotografisë së publikuar, në të cilën shihet torta e ditëlindjes dhe ajo duke mbushur gotat me shampanjë.

 

View this post on Instagram

 

👏🏻 @baeckerei_waelchli danke für die Geburtstagtorte Faleminderit miq, fansa dhe familjaret e mi ju dua ❤️🙏🏻

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Ndryshe “T’lutem” është projekti i fundit muzikor nga Mimoza Shkodra në bashkëpunim me Skerdin. Kënga është publikuar në muajin korrik dhe deri tani ka mbi pesë milionë klikime në Youtube./21Media