Reperi amerikan Fetty Wap para disa ditësh ishte grabitur nga një grup rivalësh, me të cilët kishin shkëmbyer të shtëna armësh

Reperi amerikan Fetty Wap para disa ditësh ishte grabitur nga një grup rivalësh, me të cilët kishin shkëmbyer të shtëna armësh

Por kjo duket se nuk e ka mërzitur shumë reperin i cili vetëm pas pak ditësh shfaqet më i “ndritshëm” se kurrë në publik.

Ai ishte së bashku me një grup masiv personash gjatë të martës teksa shkonte në një vend ku do të përformonte, dhe gjykuar nga stolitë dhe gjepat plotë para, ai nuk po tregon aspak frikë, shkruan rtv21.tv.

Fetty gjatë ditës së dielë në grabitjen ndaj tij humbi rreth 450 mijë dollarë në stoli e para, kjo ndodhi në vendlindjen e tij në Paterson pas një konflikti me Raheem Thomas, një rival i tij i vjetër./21Media