Saraçini: Do të zhvillojmë play-offin te meshkujt dhe xhirot e mbetura te femrat

Publikimi i masave të reja nga Ministria e Shëndetësisë dhe paralajmërimi i kthimit të aktiviteteve sportive ka bërë që Federata e Hendbollit të Kosovës të jetë e vendosur në vazhdimin e garave. Këtë e konfirmoi Kryetari i kësaj Federate, Eugen Saracini.(E pergaditi- Bajram SHALA)/21Media