Fifi pranoi dhuratë të veçantë

Fifi pranoi dhuratë të veçantë

Artistja e mirënjohur, Filloreta Raçi – Fifi, shquhet si një ndër emrat më të talentuar që ka estrada.

Fifi shumë e dashur për publikun, ajo njihet për një numër të madh hitesh, shkruan rtv21.tv

Ditëve të fundit këngëtarja është duke qëndruar në Milano nga ku edhe po ndan momente të bukura me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Fifi së fundmi, në Instagram ka publikuar një video, në të cilën shihet një person, i cili afrohet dhe ia dhuron asaj një buqetë me trëndafila.

“Jam shumë e thyer, nuk po mundem as t’i kushtoj vëmendje”, është mbishkrimi që ajo ia la videos.

 

View this post on Instagram

 

Im so broke , i cant even pay attention 😅

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Ndryshe, “Shqipe” është projekti i fundit muzikor nga Fifi. Kënga u publikua më 24 korrik dhe deri tani numëron mbi 500 mijë klikime. /21Media