Dy këngëtarët e njohur, Fifi dhe Bruno kanë vendosur të i bashkojnë forcat për një projekt muzikor.

Bruno, këngëtari nga Shqipëria ka treguar përmes instagramit se ”Fiksim” titullohet kënga e re, mirëpo, nuk ka treguar kohën e as orën se kur do të lansohet.

Dyshja në instagram kanë postuar fotogafi me njëri-tjetrin, të cilat duket të jenë pjesë nga videoklipi.

Kujtojmë që, projekti i fundit që ka sjell Fifi është ”Du&Ich”, që ka qenë projekt me bashkëpunim dhe deri më tani ka marrë 6 milionë shikime, ndërsa projekti i fundit i këngëtarit Bruno është ”Jetën tënde”, që po ashtu ka qenë në bashkpunim me Shkurte Gashin dhe deri më tani ka marrë 25 milionë shikime në Youtube./21Media