Fifi publikoi një fotografi krah Young Zerkës

Fifi publikoi një fotografi krah Young Zerkës

Dy artistët e mirënjohur shqiptarë, Fifi dhe Young Zerka duket se po sjellin një bashkëpunim. Kështu së paku la të kuptohet Fifi në mbishkrimin e një fotografie ku shihej krah Zerkës, fotografi e realizuar në Itali.

“A dojna me pru veren ma heret sivjet a jo”, shkroi ajo krahas fotografisë. Kurse artisti përmes një komenti iu përgjigj “Let’s go”, transmeton rtv21.tv

Ky bashkëpunim mes tyre do të pritej shumë mirë nga fansat e dyshes./21Media