Fifi mahnitë me pamjen e saj

Fifi mahnitë me pamjen e saj

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, këtë vit ka pasur sukses në projektet muzikore që ka publikuar si , “Akoma”, “Zogo” e “Indiane”dhe  “Shqip”.

Artistja, 25 vjeçare ka vendosur të ndryshojë pamjen e saj dhe siç po shihet ndryshimi po i shkon shumë asaj. Këngëtarja ka ndryshuar ngjyrën e flokëve. Në foton e postuar në rrjetin social Instagram ajo duket mjaft e bukur dhe elegante, shkruan rtv21.tv.

Ndryshe, “Shqipe” është projekti i fundit i Fifit, që e ka publikuar para një muaji. Ky projekt po pëlqehet shumë nga fansat e saj dhe deri tani numëron më shumë se 500 mijë klikime në kanalin Youtube./21Media