Për të qëndruar afër fansave të saj Fifi gjithmonë gjen mënyra të ndryshme. Këngëtarja e njohur së fundmi ka pranuar disa pyetje nga ndjekësit e saj në Instagram.

Në mesin e shumë pyetjeve ishin edhe pyetja se kur do martohet Fifi, si dhe a i do ajo fëmijët.

Në pyetjen rreth martesës ajo është përgjigjur në një mënyrë qesharake. Kurse, në pyetjen tjetër ajo tha se ëndërron ditën kur do bëhet nënë./21Media