Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur për publikun si Fifi është një ndër emrat më të pëlqyer dhe të komentuar të showbizit shqiptar.

Fifi është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku vazhdimisht ndan me ndjekësit e saj fotografi të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, ajo ka publikuar fotografi nga fëmijëria në të cilën shfaqet pranë motrës së saj.

Fifi ka finalizuar një projekt të ri muzikor. “Ninullë dashurie” titullohet kënga e re që Fifi do ta publikojë së shpejti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

Ndryshe, “Përjetesi” është projekti i fundit muzikor që Fifi e solli në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun. Kënga deri tani ka arritur mbi 14 milionë klikime në Youtube./21Media