Projekti u publikua me videoklip

Projekti u publikua me videoklip

Këngëtarja e njohur kosovare, Fifi sot publikoi projektin e radhës. “Qaj” titullohet kënga, të cilën artistja e solli me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe melodinë e këngës është përkujdesur Fifi, ndërsa, orkestrimin e ka bërë KMaster & StrikeBeats.

Ndërkaq, për videoklipin e këngës “Qaj” është përkujdesur Fatlum Nerguti./21Media