Për të qenë me afër fansave të saj Fifi gjithmonë gjen mënyra të ndryshme. Këngëtarja e njohur së fundmi u ka ofruar mundësinë ndjekësve t’i bëjnë pyetje provokuese.

Njëra prej pyetjeve për Fifin ishte nëse tashmë qasja e meshkujve ndaj saj është më ndryshe pasi ajo humbi peshë.

“100%, ka edhe prej atyre që dikur më thoshin motër, sot jo më. Tani duan të dalin me mua, të më njohin ndryshe”, është përgjigja e Fifit.

Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi- Fifi, po rrëmbem vëmendje të madhe me ndryshimin që pësoi në pamje. Me humbjen e peshës ajo duket mjaft bukur dhe tërheqëse./21Media