Fotografi nga fëmijëria

Fotografi nga fëmijëria

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi, me disa fotografia nga e kalura i ka uruar ditëlindjen babait të saj, shkruan rtv21.tv

“Babalushi jem, mbreti i zemrës tem, gëzuar ditëlindjen, të do e vogla jote deri pafundësi”, ka shkruar këngëtarja në rrjetin social Instagram.

Fotografitë e publikuar kanë marrë shumë pëlqime nga ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

Babalushi jem ❤️ Mbreti i zemres tem GEZUAR Ditlindjen 🥂 te do e vogla jote deri pafundesi @avni.raci

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Ndryshe, “Shqipe” është projekti i fundit muzikor që Fifi ka publikuar më 24 korrik. Kënga është pritur mjaft mirë nga publiku dhe deri tani numëron mbi 500 mijë klikime në Youtube./21Media