Vlerësohen aftësitë lokale të këngëtares

Vlerësohen aftësitë lokale të këngëtares

Muajin që vjen këngëtarja Lindita Halimi do të ngjitet në skenën e Eurovizionit në Ukrainë. “World” titullohet kënga me të cilën ajo do të përfaqësojë Shqipërinë.

Kënga “World” ka marrë gati 500 mijë klikime në kanalin Youtube, një fillim i mbarë ky për Linditën, ndërsa komentet janë nga më të ndryshmet, shumica pozitive dhe duke lavdëruar aftësitë vokale të këngëtares./21Media