Barcelona Lassa  përballë HBC Nantes

Barcelona Lassa  përballë HBC Nantes

Ka filluar ndeshja ndërmjet Barcelona Lassaas dhe HBC Nantes, ndeshje kjo që po zhvillohet në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve në Hendboll.

Ndeshja po transmetohet live në RTV 21Plus, derisa edhe nesër do të ketë përballje tjera në Ligën e Kampionëve në Hendboll, shkruan rtv21.tv

Nesër takohen:

Ora 13.00: Besiktas vs Montpellier

Ora 15.00: PGE Kielce vs SG Flensburg

Ora 17.00: PSG vs RK Celje/21Media