Ka filluar ndeshja e raundit të dytë kualifikues në Champions Leauge mes Tiranës dhe ekipit serb, Crvena Zvezda, në stadiumin “Air Albania”.

Ndeshja Tirana – Crvena Zvezda po zhvillohet pa tifozeri, si masë parandaluese për përhapjen e infeksionit COVID-19.