Kryendeshje Besa Famgas-Trepça dhe Kastrioti – Prishtina

Kryendeshje Besa Famgas-Trepça dhe Kastrioti – Prishtina

Në këtë fundjavë fillon edicioni i ri i Superligës së Kosovës në hendboll për meshkuj dhe femra. Në konkurencën e meshkujve veçohet dueli Besa Famgas-Trepça, ndërsa te femrat Kastrioti – Prishtina.(Pergaditi- Tomor GRABOVCI)/21Media