Ka filluar takimi i u.d të presidentit, Vjosa Osmanit me liderine VV-së, Albin Kurtin.

Takimi po mbahet me dyer të mbyllura dhe do zgjasë rreth një orë.

Bashkë me Kurtin në këtë takim është juristi i VV-së.

Pas këtij takimi,  u.d e presidentit, Vjosa Osmani do të takohet me  përfaqësusin e LDK-së, Arben Gashi./21Media