Pas takimeve me liderin e VV-së dhe përfaqësuesin e LDK-së u.d e presidentit, Vjosa Osmani ka filluar takimi me përfaqësuesin e PDK-së, Memli Krasniqi.

Ashtu si dy takimet e para edhe ky takim po mbahet me dyer të mbyllura.

Pas këtij takimi Osmani do takohet me përfaqësuesin e AAK-së, Besnik Tahirin./21Media