"Baby Driver" është një film anglo-amerikan i shkruar nga Edgar Wright i cili është edhe regjisori filmit

“Baby Driver” është një film anglo-amerikan i shkruar nga Edgar Wright i cili është edhe regjisori filmit

Filmi ka një trupë aktorësh shumë të famshëm, përfshirë këtu Ansel Elgort, Lily James, Kevin Spacey, Jon Hamm, Jon Bernthal e Jamie Foxx, shkruan rtv21.tv.

Filmi ka shfaqur shumë suksese qysh prej shfaqjes premierë në South by Southwest, por nuk do të shfaqet për publikun deri me 28 qershor.

“Baby Driver” ka një vlerësim 100% në Rotten Tomatoes, dhe 8.6 në IMDb, dhe pritet që gjithashtu të jetë një hit në fitime.

Më poshtë mund të shihni pamjet e shkurtra të filmit, i cili duket i mahnitshëm:

/21Media