Finem dhe Melinda sjellin këngën “Milano”

1 min read

Artistët e njohur, Finem dhe Melinda, kanë publikuar projektin e ri muzikor.

“Milano” mban titullin kënga e dyshes, e cila është shoqëruar edhe me videoklip.

‘Beat’-i është realizuar nga Rvchet dhe Sir Jacob, kurse për producimin u kujdes BigBang.

Miksimi dhe masterizimi i kësaj kënge u bë nga Rvchet dhe Westpoint Studio./21Media