Aktorja e njohur kosovare, Fiona Gllavica dhe bashkëshorti i saj Arbnor Pacolli festojnë sot një vjetorin e martesës, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, aktorja ka ndarë me ndjekësit e saj disa fotografi të veçanta.

“Dashnija jem e jetës. Sot një vit martesë”, ka shkruar Fiona krahas fotografive.

 

View this post on Instagram

 

Dashnija jem e jetes 🍀 Sot nje vit martese 🥰❣️❣️❣️❣️

A post shared by Fiona Gllavica (@fionagllavica) on

Fiona Gllavica në muajin qershor është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj Arbnori janë bekuar me një djalë që e pagëzuan me emrin Lekë./21Media

 

View this post on Instagram

 

🤍🍼

A post shared by Fiona Gllavica (@fionagllavica) on

 

View this post on Instagram

 

💙

A post shared by Fiona Gllavica (@fionagllavica) on