Fiona Gllavica është një ndër aktoret e dashura nga publiku shqiptar, e cila me rolin e “Pajtesës” nga seriali “Çka ka shpija” ka fituar popullaritet të madh, shkruan rtv21.tv

Për fansat e saj të shumtë, Fiona në rrjete sociale po publikon imazhe të shumta nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, aktorja ka publikuar në instastory një imazh të bukur të bukuroshit të saj, djalit-Lekës.

Fiona Gllavica dhe Arbnor Pacolli janë martuar në vitin e kaluar, ndërsa janë bërë prindër të djalit- Lekës, në qershor të këtij viti./21Media