Reperi i njohur, Capital T ka vendosur që të sjellë një këngë kushtuar personit të zemrës, nënës.

Kënga titullohet “Fjalët e nanës” dhe është realizuar edhe me videoklip, shkruarn rtv21.tv

Reperi nuk ka dhënë datë  të saktë për publikimin e kësaj kënge por që do publikohet së shpejti.

 Kujtojmë se, javën e kaluar Capital T publikoi pjesën e dytë të albumit “Skulpturë”./21Media