Kalojnë kohë të mirë sëbashku

Kalojnë kohë të mirë sëbashku

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Fjolla Morina, bashkë me vajzën e saj të vogël, Alayan, kanë udhëtuar në Paris, teksa kanë vizituar Disneyland-in.

Në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka publikuar fotografi dhe video nga udhëtimi i tyre, shkruan rtv21.tv

Nënë e bijë, duket se po kalojnë kohë të mirë sëbashku.

 

View this post on Instagram

 

Disneyland,where dreames come true✨👩‍👧

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Ndryshe, “Nace Nace” është projekti i fundit muzikor që Fjolla Morina e solli në bashkëpunim me Berato më 30 korrik. Kënga ka arritur mbi 500 mijë klikime në Youtube./21Media