Fjolla Morina së shpejti me një këngë të re

Fjolla Morina së shpejti me një këngë të re

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Fjolla Morina, së shpejti do të publikojë një këngë të re.

Këtë këngëtarja e ka bërë të ditur në postimin e saj të fundit në instagram. Kështu duke postuar një foto eksplicite me mbishkrimin ‘cooming soon’.

 

View this post on Instagram

 

Coming soon 🌹💎 @berato.k

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on


“Nace Nace”, ka qenë videoprojekti i saj i fundit, që e ka sjellë në bashkëpunim me Beraton, e cila ka marrë më shumë se 4.4 milionë shikime.

Zakonisht, këngëtarja e njohur shqiptare shfaqet shumë provokative në videoklipet e saj.

Të shohim se si do të jetë kënga dhe videoklipi i saj i radhës./21Media