Ditë e veçantë për Fjollën

Ditë e veçantë për Fjollën

Këngëtarja e njohur shqiptare dhe shumë e përfolur në media, Fjolla Morina sot feston 34 vjetorin e lindjes.

Me këtë rast Fjolla në Instagram ka publikuar një video duke e mbajtur në duar tortën e ditëlindjes, teksa ka pranuar urime të shumta nga ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

Happy birthday to me🎂😇

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Krahas angazhimeve në punë Fjolla është edhe nënë e dy vajzave, Ledianës dhe Aalyahs,.

“Lule” titullohet projekti i fundit i këngëtares të cilin e solli vitin e kaluar në bashkëpunim me artistin e njohur, Berato. /21Media