Fjolla duket shumë ndryshe

Fjolla duket shumë ndryshe

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina para disa dite vizitoi Parisin më saktësisht një vizitë në “Disney Land” bashkë me vajzën e saj të vogël, Alayah.

Pas vizitës në Francë, artistja e njohur ka vizituar edhe Zvicrën, derisa atje është takuar me disa miqë dhe familjarë, e cila siç shihet po kalon çaste mjaft të mira.

Përveç, se po kalon kohë me të afërmit, Fjolla ka vendosur të bëjë një ndryshim të ri në pamje.

33-vjeçarja ka ndryshuar ngjyrën e flokëve nga e zeza në nuanca ari, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, “Nace Nace” është projekti i fundit muzikor që Fjolla Morina e solli në bashkëpunim me Berato më 30 korrik./21Media