Fjolla në plazh me koleget e saj

Fjolla në plazh me koleget e saj

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Fjolla Morina ka zgjedhur që këto ditë me diell t’i kalojë në plazh bashkë me vajzën e saj të vogël Alayah dhe me koleget e saj.

Fjolla po argëtohet në këto ditë me diell bashkë me Rovena Stefën dhe Fifin.

Shikoni më poshtë disa foto në të cilat Fjolla shihet me koleget e saj./21Media