"So let me dek a"

“So let me dek a”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina është shtrirë në spital.

Këtë e ka bërë të ditur Fjolla përmes një storie në instagram për 420 mijë ndjekësit e saj, shkruan rtv21.tv

“So let me dek a”, ka shkruar këngëtarja sipër imazhit teksa ka fotografuar vetëm trupin.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor i Fjolla Morinës është “Nace Nace”, në bashkëpunim me Berato. Projekti është publikuar më 30 korrik dhe deri tani në Youtube ka 559 mijë e 488 klikime./21Media