“Ti mendon se je mbretëresha, por..."

“Ti mendon se je mbretëresha, por…”

Këngëtarja e njohur dhe shumë e përfolur shqiptare, Fjolla Morina ka paralajmëruar projektin më të ri muzikor.

Këtë artistja e ka bërë përmes një imazhi të publikuar në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi 418 mijë ndjekës, përcjell rtv21.tv.

Ti mendon se je mbretëresha, por eja këtu pak të mbreti yt. Po vjen shumë shpejt kënga e re”, ka shkruar Morina në mbishkrimin e fotografisë së publikuar.

 

View this post on Instagram

 

You think you are the queen but come here a little bit to your KING!! 🤫👑 🌪 it’s coming soon, #newsong

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Këngëtarja nuk ka dhënë detaje të tjera rreth këtij projekti dhe mbetet të shihet se çka ka përgatitur ajo për publikun.

“Si ta pranoj” është projekti i fundit muzikor i Fjollës në bashkëpunim me Valon Bytyqin. Kënga është publikuar në prill të këtij viti dhe deri më tani numëron mbi 399 mijë klikime në kanalin Youtube./21Media