Viti që po e lëmë pas për këngëtare, Fjolla Morina ishte i veçantë. 34 vjeçarja e ka kurorëzuar dashurinë e saj me Fisnik Sylën me martesë.

Dashurinë për njëri-tjetrin dyshja nuk hezitojnë ta bëjnë publike edhe përmes rrjeteve sociale. Për festat e fundvitit çifti ka realizuar një fotosesion.  E bukur dhe tërheqëse si zakonisht këngëtarja shfaqet shumë e lumtur në krahët e dashurisë së saj./21Media