Së shpejti edhe disa këngë të reja nga Flaka

Së shpejti edhe disa këngë të reja nga Flaka

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Flaka Krelani ditët e karantinës po i shfrytëzon për projekte të reja muzikore. Flaka ka publikuar dy projekte të reja brenda dy javësh, “Dit e nat” dhe “KDTM”, të cilat u pritën mirë nga publiku. Megjithatë artistja deklaroi se edhe projekte të tjera priten nga ajo.

Në “1 Kafe prej Shpisë”, ajo tregon se ky minialbum, se këngët po dëgjohen.

“Ideja ka qenë me sjell diçka të lezetshme RNB, si të viteve të ’90-ta – 2000, dhe ka pasur komente pozitive që kanë thënë wow na ke sjellë atë frymë”, tha ajo dhe shtoi se në plan janë edhe disa këngë tjera që do të realizohen./21Media