"Fustan i dizajnuar nga gjyshja ime"

“Fustan i dizajnuar nga gjyshja ime”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, është njëra ndër femrat më të komentuara të showbiz-it vendor, shkruan rtv21.tv

Ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram me publikimin e fotografive të ndryshme nga puna dhe përditshmëria e saj.

Në fotografinë e fundit që ka ndarë me ndjekësit e saj, Flaka është e veshur me të njëjtin fustan, që nëna e saj e vishte kur ishte në moshën e saj.

“Ky fustani, është fustani i Nanës sime, kur ka qenë 30 vite sa jam unë sot! Fustan i vetë i dizajnuar nga gjyshja ime”, ka shkruar Flaka në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Ky fustani, eshte fustani i Nanes sime, kur ka qene 30 vite sa jam une sot! Fustan i vete i dizajnuar nga gjyshja ime. 😎

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

 

View this post on Instagram

 

Like a moth to a flame burned by the fire 🎶

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

Ndryshe, Flaka Krelani më pesë tetor ka publikuar ripërpunimin e këngës së famshme “Fustani”./21Media