Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani ka tërhequr vëmendjen me pozat e fundit. Artistja për fansat e saj të shumtë publikoi disa imazhe, në të cilat nuk lë shumë për imagjinatë.

Me flokë të lëshuara, artistja shfaqet tejet tërheqëse, në të cilat po merr komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit në instagram.

Ndryshe, “Dit’ e Nat’” është projekti i fundit muzikor i Flaka Krelanit. Projekti është publikuar më 06 qershor dhe deri tani në Youtuba ka mbi 4 mijë klikime./21Media