Hyrremi shpalos arkivën, por na befason dukjen e saj

Hyrremi shpalos arkivën, por na befason dukjen e saj

Qysh kur e kemi parë në televizion ajo është shfaqur si biondnë dhe me flokë të gjata, të paktën për të gjithë ata të cilët e njohin që nga seriali i famshëm “Sulltani” i cili u transmetua në RTV21

Por, bukuroshja turko gjermane Meyrem Uzerli ka publikuar fotografi nga rinia e saj nga ku shohim se ka pasur një stil krejtësisht ndryshe të flokëve. Të shkurta dhe të zeza, e kjo ngjyrë ia theksonte edhe më shumë kaltërsinë e syve, shkruan rtv21.tv

Nuk mund ta mohojmë se aktorja dukej shumë bukur edhe si zeshkane./21Media