Flori bëhet baterist

Flori bëhet baterist

Flori Mumajesi është njëri ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe të kërkuar në estradën shqiptare i cili me këngët e tij ka arritur që të thyej rekorde.

Ai së fundmi ka nisur të merret intensivisht me projekte të reja, mirëpo asgjë nuk po e pengon atë të provojë gjëra të reja.

Këtë herë Flori ka publikuar një video në rrjete sociale në të cilën shfaqet duke i rënë baterisë.

“Kot tu bo si baterist xhezmandisti i kopshtit pa dreke” ka qenë mbishkrimi që ai i ka lënë videos./21Media

Kot tu bo si baterist 🙃 xhezmandisti i kopshtit pa dreke🕺🏻

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on